• biuro (at) softcream.pl
 • +48 22 867 80 00

O nas

softcream

Istniejemy i działamy dla naszych klientów od 1991 roku. Dzięki współpracy z nami zrealizujesz swoje najśmielsze pomysły i wzbijesz się na wyżyny biznesu. Projektujemy i budujemy użyteczne aplikacje internetowe i natywne – dedykowane dostarczając w ten sposób efektywnych narzędzi dla biznesu.

Projekty w nasze firmie realizowane są kompleksowo, od etapu analizy i opracowania strategii, modelowania i projektowania interfejsów, realizacji, aż po utrzymanie i dalszy rozwój.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu w pracy z klientami z różnych branż, dostarczamy narzędzia spełniające wymagania naszych Klientów.

Działając od 19.03.1991 roku dysponujemy dużym doświadczeniem w branży developerskiej i w branży usług internetowych.

Nasz zespół, w swojej historii, współtworzył wiele biznesowych przedsięwzięć w początkowych fazach rozwoju internetu w Polsce. Pierwszym naszym projektem był portal internet.pl i friko internet.pl

Od 1992 roku zrealizowaliśmy ponad 100 projektów, takich jak wdrożenia serwisów www, intranetów, systemów zarządzania klientami (CRM), systemy DMS, aplikacji dedykowanych, rozwiązań e-commerce, kampanii reklamowych, aplikacji konkursowych czy usług doradczych.

SoftCream proponuje Ci innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów związanych z budową narzędzi sprzedaży (towarów i usług)  Nasze rozwiązania, sprawią, że prowadzenie biznesu staje się prostsze.

Połączyliśmy swoją wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć nowy wymiar rozwiązywania problemów i wspierania naszych Klientów.

Doświadczenie i energia młodości

Nasz zespół stanowią doświadczenie specjaliści z 25 letnim stażem pracy przy projektach IT w przemyśle, administracji i biznesie. Korzystamy z wiedzy ośrodków naukowych (UW, PJWSTK) czerpiąc z wiedzy i doświadczenia najlepszych naukowców. Zatrudniamy również młodych, prężnych i dobrze wykształconych programistów, analityków i administratorów dając im możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pasji. W naszej grupie kapitałowej skupiamy firmy powiązane i ściśle współpracujące: SoftCream Software Sp. z o.o., SoftCream Longina Śniecikowska Bareńska oraz Fundację APPCO.

Co nas wyróżnia:

 • Posiadamy wieloletnie  doświadczenie w branży usług INTERNETOWYCH
 • Efektywnie łączymy wymagania biznesowe z rozwiązaniami INTERNETOWYMI
 • Dbamy o wysoką jakość naszych usług i produktów – ponieważ sami używamy swoich aplikacji
 • Stosujemy unikalną metodykę zarządzania projektami
 • Jesteśmy ekspertami w technologii PHP, Java,  .NET
 • Inwestujemy i rozwijamy własne projekty internetowe

Ciągły rozwój i poszukiwanie nowych i lepszych produktów.

 • Prace rozwojowe nad produktem Sytem AKT i Edytor AKT – system klasy ERP dla kancelarii notarialnych i kancelarii prawnych, edytor czynności notarialnych (1992-1999)
 • Prace rozwojowe nad produktem Notaris Edytor – kontynuacja rozwoju produktu Edytor AKT (2000-2019)
 • Prace rozwojowe nad aplikacją Notaris Ofiice – system aplikacji klasy ERP dla kancelarii notarialnych i kancelarii prawnych (2000-2019)
 • Prace rozwojowe nad prototypem PWD.internet.pl (2015-2016)
 • Prace rozwojowe w projekcie Notaris NOMD – Notaris obiektowy model danych dla czynności notarialnych – (2008-2018)
 • Projekt prace B+R nad prototypem ArchOS (2018-2022)
 • Projekt prace B+R nad prototypem LeSzifr2019 (2019-2022)

Potrzebujesz wsparcia, pomocy, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub produktach ? Zadzwoń 22 867-80-00  lub wypełnij formularz kontaktowy.

Aleksandra Ewa Śmietanka

Jerzy Piotr Walczak

(Inventor)

Krzysztof Adamowicz

(Solution Architekt)
Zdjęcie Oli

Aleksandra Śmietanka

(Public Relations Manager)

Robert Śmietanka

(Chairman)

Mateusz Śmietanka

(Help desk & support manager)

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi uwagami odnośnie naszych usług skorzystaj z zakładki Kontakt !