• biuro (at) softcream.pl
  • +48 22 867 80 00

Tworzenie aplikacji PC

Zespół SoftCream ma wieloletnią praktykę w projektowaniu oraz tworzeniu oprogramowania PC, jak również specjalizowanych sterowników oraz bibliotek. Powstające u nas aplikacje wyróżniają się ergonomią, estetyką oraz bezawaryjnością, a profesjonalny projekt pozwala na łatwą modyfikację lub rozszerzenie ich funkcjonalności.

Specyfiką aplikacji przetwarzających i analizujących duże ilości danych jest zarówno umiejętność implementacji zaawansowanych algorytmów, jak i metodologia weryfikacji ich poprawności. Nasza wieloletnia praktyka w tworzeniu tego typu projektów gwarantuje profesjonalną realizację zamówienia w maksymalnie krótkim czasie.

Większość dzisiejszych aplikacji wymaga gromadzenia i przechowywania danych. Dzięki naszemu doświadczeniu w tworzeniu tego typu oprogramowania jesteśmy w stanie zaprojektować odpowiedni interfejs użytkownika pozwalający na proste wprowadzanie oraz przejrzystą prezentację zgromadzonych danych. Posiadamy także umiejetności pozwalające na odpowiedni dobór serwera bazodanowego dopasowanego do wymagań projektu i optymalne zaprojektowanie bazy danych. Realizujemy także rozwiązania pozwalające na synchronizację danych między różnymi systemami.

Wszechobecność Internetu w codziennym życiu spowodowała wzrost popularności aplikacji o architekturze klient-serwer. Posiadamy umiejętności pozwalające na realizację szybkiego serwera oraz aplikacji klienckiej o wygodnym interfejsie. Rozumiejąc zagrożenia związane z transmisja informacji przez Internet tworzymy aplikacje zapewniające bezpieczeństwo i niezawodność przesyłania danych.


Szukaj

Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
« mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi uwagami odnośnie naszych usług skorzystaj z zakładki Kontakt !