• biuro (at) softcream.pl
  • +48 22 867 80 00

Tworzenie aplikacji WEB

Dzięki rosnącej popularyzacji Internetu oraz dynamicznemu rozwojowi technologii i usług internetowych stał się on istotnym elementem funkcjonowania wielu firm. Słowo Internet jest pojęciem bardzo pojemnym. My patrzymy na niego z perspektywy korzyści, jakie daje naszym klientom na zewnątrz firmy, rozszerzając możliwości jej promowania oraz wymianę informacji z klientami, oraz wewnątrz firmy, usprawniając jej funkcjonowanie, poprawiając swobodę przepływu informacji pomiędzy pracownikami oraz udostępniając nowoczesne narzędzia pracy. Tworzymy oprogramowanie, które zmienia oblicze naszych klientów.

Aplikacje internetowe

Tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe w oparciu o istniejące bądź stworzone od podstaw komponenty. Projektujemy architekturę wewnętrzną bazującą na sprawdzonych algorytmach cechujących się dużą wydajnością, bezawaryjną pracą i bezpieczeństwem działania. Wybieramy rozwiązania pozwalające na możliwie elastyczny rozwój systemu w przyszłości. Zajmujemy się rozbudową oraz strojeniem i optymalizacją już istniejących rzwiązań.

Systemy zarządzania treścią – WEB 2.0

Projektujemy i realizujemy wysoce wydajne systemy przeznaczone do zarządzania danymi.

Web services

Projektujemy i tworzymy rozproszone rozwiązania cechujące się skalowalnością, wydajnością, bezpieczeństwem oraz swobodą wymiany informacji pomiędzy rożnymi platformami systemowymi. Rozszerzamy istniejące systemy o nową funkcjonalność lub możliwość współpracy z urządzeniami mobilnymi.

ActiveX/Applety

Tworzymy komponenty realizujące skomplikowane i niestandardowe zadania, oraz przeprowadzamy ich osadzanie i integrację z istniejącymi projektami webowymi.

Serwisy internetowe

Tworzymy zaawansowane graficznie projekty internetowe, przeprowadzamy ich implementację w postaci akceptowalnej przez możliwie szeroką gamę przeglądarek internetowych, optymalizujemy strony pod względem dostępności dla wyszukiwarek internetowych. Pomagamy przy promocji stron.

 

 

 


Szukaj

Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
« mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi uwagami odnośnie naszych usług skorzystaj z zakładki Kontakt !